BHV senzory C 173


a0803103.gifK sortimentu firmy BHV senzory, která vystavuje na svém obvyklém místě v pavilonu C, patří široká škála tlakoměrů a snímačů tlaku pro obtížné provozní podmínky. Najdeme tu např. inovaci snímače BHV 5355, která se uplatní při měření hladiny v nádržích se zkapalněnými plyny. Za povšimnutí stojí i rozšíření řady membránových oddělovačů o další provedení určená pro měření agresivních a horkých médií. Zájem zákazníků vzbuzuje i digitální manometr SUKU 3960, který je napájen z baterie, měří s odchylkou do 0,5 % a lze jej přetížit až trojnásobkem jmenovitého rozsahu.

Ze sortimentu přesných tlakoměrů a kalibrátorů tlaku Wallace&Tiernan je čestné místo vyhrazeno přesnému programovatelnému regulátoru DPR 20 C, určenému pro pneumatickou kalibraci měřidel tlaku do 2 MPa (obr. 3); tento výrobek je ve své třídě špičkou jak z hlediska ceny, tak i kvality.

Specialistovi v oboru měření tlaku by neměla uniknout ani široká škála tlakových spínačů (presostatů) od firem Layher a Beck, doplněná speciálními presostaty firmy SUKU. Tato řada se nyní rozrostla natolik, že pokrývá rozsahy od 20 až 100 Pa do 0 až 100 MPa.

Year
2003
Journal
Automa
Number
08